Op voorraad:Op werkdagen voor 18:30 uur besteld, morgen in huis.
Bijpassende artikelen:
Favorieten:
Beschrijving:
Een demonstratie van de natuurkundige kracht van electromagnetisme. Een uitstekende convesatie starter en geweldig om naar te kijken.
De wereldbol zweeft enkele centimeters boven de basis zonder luchtstroom of touwtjes. De enige kracht die de wereldbol omhoog houdt is magnetisme. Ondanks dat iedereen weleens met magneten werkt blijven ze voor de meeste een magische werking hebben.
Productdetails:
Gewicht: 1,5 kg
Inclusief netstroom adapter
RVS en Acryl
Afmetingen: 20,5 x 15 cm (plaat), diameter 10 cm (wereldbol)
floating wereldbol paul - apeldoorn (Monday, August 02, 2010)
Echt een state of the art artikel. Iedereen weet dat het om magnetisme gaat maar het blijft een vreemde gewaarwording die uitnodigt voor gesprek. De wereldbol kan weggelaten worden. Het magneetje dat erin zit kan dan gebruikt worden om andere dingen op te zetten en nodigt uit tot creativiteit.
Floating Wereldbol Amir - Amersfoort (Wednesday, January 09, 2008)
Erg leuk :) ziet er mooi uit, en is erg mooi voor op het bureau. Kan eventueel ook iets anders op i.p.v. de Wereldbol. Zeker een aanrader.
Gadgets en kado prijzen zijn inclusief BTW. Gadget specificaties zijn onder voorbehoud van typefouten en prijswijzigingen.
Afbeeldingen en omschrijvingen van gadgets en kado's kunnen afwijken van de werkelijkheid. Sitemap Gadgets, kado's en cadeaus