Voor het overheerlijke Italiaanse ijs hoeft u niet meer de deur uit! Met de viva italia ijsmachine maakt u uw eigen sorbet-, yoghurt- of schepijs. Het bereiden van het ijs duurt ongeveer 20 á 30 minuten, hierna heeft u heerlijke zelfgemaakt ijs. De ijsmachine functioneert met een voorgekoeld koelelement. De krachtige motor in de ijsmachine garandeerd dat u een gelijkmatig ijsmengsel heeft.
geweldig lekker
Dit is echt een apparaat dat iedereen in huis zou moeten hebben echt geweldig! Het is niet duur en je maakt zelf met gemak het heerlijkste ijs. met suiker , zonder suiker of lekker met heel veel fruit!
jadi - nl (zaterdag 20 februari 2010)
Viva Italia Ijsmachine!
SUPER GEWOON SUPER !
me zus is dol op ijsjes (vooral die uit Italia) ) !
Gewoon top !
Gadgets en kado prijzen zijn inclusief BTW. Gadget specificaties zijn onder voorbehoud van typefouten en prijswijzigingen.
Afbeeldingen en omschrijvingen van gadgets en kado's kunnen afwijken van de werkelijkheid.
Gadgets, kado en cadeaus
Meld je aan voor Gadgethouse e-mailvoordeel!